Kauno rajonas paminėjo Tarptautinę neįgaliųjų dieną

Gruodžio 5 d., SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centro salėje vyko renginys, kuriame paminėta Tarptautinė neįgaliųjų diena. Ta proga draugėn buvo sukviesti Kauno rajono neįgaliųjų organizacijų nariai –pabendrauti, susipažinti, susikaupti adventui, jaukiai pabūti. Renginio vedėja Živilė uždavė susirinkusiesiems retorinį klausimą: „Ar paklausiate: kaip gyveni? Ar girdite atsakymą?“

Šventėje dalyvavo Kauno rajono savivaldybės (KRS) administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Povilaitis ir naujoji KRS administracijos direktoriaus pavaduotoja Angelė Ščiukauskienė. Pastaruosius kelerius metus Angelė dirbo KRS socialinės paramos skyriaus vedėja, tad yra puikiai susipažinusi su neįgaliuosius vienijančių organizacijų veikla, jų problemomis. A. Ščiukauskienė kvietė sustoti, atsitraukti nuo gyvenimo rutinos ir išgirsti kitą, šalia esantį, stengtis suprasti jį, užjausti, „dalintis buvimu, žinojimu, kad esame“. Ji kartu su Lina Marozaite, l.e. direktoriaus pareigas Socialiniame paslaugų centre, įteikė mero Valerijaus Makūno sveikinimus šešioms Kauno rajono neįgaliųjų organizacijoms bei jų pirmininkams. Taip pat buvo perduoti sveikinimai nuo naujai išrinktos Seimo narės Ramintos Popovienės, kuri vadovavo Socialinių paslaugų centro įkūrimui. „Gyvenime svarbiausia tikėti“ – suskambėjusi sveikinimo žodžiuose frazė tarsi išsisklaidė ore ir sušildė atmosferą, o karšta arbata ir gardūs meduoliai ant svečių stalų suteikė namų ir jaukumo įspūdį.

Salė dar labiau pagyvėjo ir sujudo, suošė, kai nuskambėjo renginio vedėjos žodžiai, kad KRS dovanoja renginio dalyviams pusbrolių Aliukų ir sesutės Silvijos koncertą. Šventei baigiantis visiems buvo įteikti stiklo menininko Audriaus Vaišnio sukurti angeliukai su auksine širdute, o kiekvienai organizacijai – eglutė.

KRS inf.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė