Sutikti kelialapį į Londono olimpines žaidynes iškovoję krepšininkai

Liepos 10 d. specialiu reisu į Kauno oro uostą, esantį Karmėlavoje, parskrido nacionalinė krepšinio rinktinė, Karakase (Venesuela) iškovojusi kelialapį į Londono olimpines žaidynes. Nors lėktuvas šiek tiek vėlavo, parvykstančiųjų laukė Kauno miesto ir rajono savivaldybių vadovai, sirgaliai. Keli jų, su vėliava ir pasipuošę Lietuvos rinktinės atributika, sutikti krepšininkų atvažiavo net iš Žemaitijos.

Iš krepšininkų artimųjų pirmoji oro uosto laukimo salėje pasirodė Roberto Javtoko žmona Vilma su vaikučiais. Kiek vėliau atvyko ir Jono Mačiulio, Pauliaus Jankūno, Manto Kalniečio, Arvydo Sabonio ir kitų šeimos nariai.

Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojai Petras Mikelionis ir Antanas Makarevičius rinktinės atstovams įteikė šampano butelius, kurios, kaip sakė sveikinantieji, gėlėmis sutiktuvėms apipynė gražiausios šio krašto merginos, Arvydui Saboniui puokštę padovanojo Administracijos direktoriaus pavaduotoja Raminta Popovienė, o gėlių visiems rinkinės nariams – Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos moksleiviai. Kauno miesto savivaldybės meras Andrius Kupčinskas rinktinei padovanojo paveikslo „Žalgirio mūšis“ kopiją.

Šaunieji krepšininkai Karmėlavos oro uoste buvo sutikti Karinių pajėgų orkestro maršais, o išlydėti sirgalių fejerverkais.

KRS inf.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė