Vyko išplėstinis tarybos posėdis

2012 m. rugsėjo 13 d. Raudondvario dvaro pilyje vyko LSDP Kauno rajono skyriaus išplėstinis tarybos posėdis, skirtas Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko 80 – osioms gimimo metinėms paminėti.

Renginyje dalyvavo LSDP Kauno rajono skyriaus Tarybos nariai; naujai įstoję į partiją nariai bei svečiai: Kauno r. savivaldybės tarybos LSDP frakcijos nariai, LSDP Kauno r. rinkimų štabo nariai, Kauno r. savivaldybės atstovai, Kauno r. skyriaus bičiuliai: seniūnai ir jų pavaduotojai, Kauno rajono švietimo, kultūros ir sporto atstovai.

Raudondvario dvaro pilies direktorė Snieguolė Navickienė pristatė pranešimą „Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarą, Seimo Pirmininką, XII ir XIII vyriausybių Ministro Pirmininką, Prezidentą Algirdą Mykolą Brazauską prisimenant“ (pranešimą skaitykite čia). Išplėstinio tarybos posėdžio dalyviai turėjo galimybę apžiūrėti Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos eksponuojamą parodą apie Lietuvos Nepriklausomos Valstybės Atkūrimo Akto signatarą, Prezidentą Algirdą Brazauską, jo gyvenimo etapus.

Į renginį buvo pakviesti 19 LSDP narių, 2012 m. papildžiusių Kauno rajono skyriaus gretas. Jiems įteikti Lietuvos socialdemokratų partijos nario bilietai, partijos ženkleliai.

Taip pat pasidžiaugta naujai įsisteigusia 38 – ta LSDP Kauno rajono skyriaus grupe – Linksmakalnio grupe – ir  jos pirmininku tapusiu Vladu Žičkumi.

Rima Noreikaitė pristatė vasarą vykdytą Kauno rajono gyventojų apklausos ataskaitą. Išsamiai buvo pateikta anketinės apklausos analizė, surinktų duomenų interpretacija ir apibendrinimas. Valerijus Makūnas ir Ričardas Dalibogas aptarė pagrindines įžvalgas, pateikė rekomendacijas ir išvadas, kuriomis bus pasinaudota, įgyvendinant 2012 m. rinkimų į Seimą tikslus.

LSDP Kauno r. skyriaus pirmininkas savo kalbą skyrė tolimesniam ir svarbiausiam rinkimų kampanijos organizavimo etapui. „Turime šansą, reikia žmonių, kurie labiau atstovautų Kauno rajoną ir gyvenimo kokybę jame. Tai – užuomina būti kiek galima aktyvesniais“, – kvietė  V. Makūnas.

Kauno rajono kandidatai į Seimą dar kartą pasidalino savo principais ir tikslais, aptarė veiklą apygardose. „Jau spėjau susipažinti su daugeliu rajono gyventojų, daug sužinojau problemų, daug kilo minčių, kaip jas būtų galima spręsti… Trūksta tik vieno – visiems suremti pečius…“, – kalbėjo Raminta Popovienė, Kauno – Kėdainių rinkimų apygardos kandidatė.

Antanas Nesteckis, Kauno kaimiškosios apygardos kandidatas, pasidalino savo įžvalgomis apie artėjančius rinkimus, pristatė būtinus įgyvendinti strategijos elementus, siekiant teigiamų rezultatų rinkimuose į Seimą.

Renginio viešnia, Violeta Boreikienė, LSDP Kauno miesto skyriaus kandidatė rinkimuose į Seimą, savo kalboje gyrė Valerijaus Makūno kaip puikaus stratego ir jo vadovaujamų Kauno r. skyriaus narių darnų ir efektyvų darbą. Linkėdama visiems sėkmės, V. Boreikienė neabejojo pergale šių metų rinkimuose.

Renginyje taip pat buvo aptarti svarbūs klausimai dėl tradicinio dviračių žygio II etapo, vyksiančio rugsėjo 22 d., didelis dėmesys skirtas spalio 1 d. Kauno rajone organizuojamai LSDP dienai.

Išplėstinio tarybos posėdžio pabaigoje LSDP Kauno rajono skyriaus pirmininkas Valerijus Makūnas padėkojo visiems, priėmusiems kvietimą ir dalyvavusiems renginyje. Likusius rūpimus klausimus susirinkusieji buvo pakviesti aptarti neformalioje aplinkoje prie kavos puodelio.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė