Kauno rajono socialdemokratams “­−” du mandatai 2012-2016 m. LR Seime

Spalio 28 d. vykusio antrojo LR Seimo rinkimų turo metu paaiškėjo džiugi žinia – 2012-2016 m. kadenciją Kauno rajonui atstovaus du LSDP Kauno rajono skyriaus deleguoti kandidatai – Raminta Popovienė ir Antanas Nesteckis.

Jauna ir perspektyvi politikė, Raminta Popovienė, mandatą LR Seime iškovojo antrajame rinkimų ture, surinkusi 52,32% Kauno-Kėdainių rinkimų apygardos rinkėjų balsų. Tuo tarpu patyręs politikas, puikus specialistas, Antanas Nesteckis, 2012-2016 m. Seimo kadencijos nariu tapo pagal LSDP sąrašą daugiamandatėje apygardoje. Tikime, jog šie Seimo nariai garbingai atstovaus Kauno rajonui ir nenuvils visų juos palaikiusių žmonių lūkesčių.

Nuoširdžiai dėkojame, rinkimų į LR Seimą metu, atidavusiems savo balsą už LSDP Kauno rajono skyriaus kandidatus – Ramintą Popovienę ir Antaną Nesteckį.

Ačiū visiems, kurie rinkimų kampanijos metu padėjo savo darbais, dalinosi patarimais, ragino žengti pirmyn ir nenuleisti rankų! Jūsų parama, aktyvi veikla ir pastangos, geri žodžiai ir tikėjimas leido pasiekti užsibrėžtus tikslus. Puikus komandinis darbas ir draugėn sutelktos jėgos buvo raktas į sėkmę!


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė