Mieli Lietuvos žmones, piliečiai, rinkėjai,

Mieli Lietuvos žmones, piliečiai, rinkėjai,

Mes, socialdemokratai, nuoširdžiai dėkojame visiems Jums už aktyvų dalyvavimą šalies Parlamento rinkimuose bei referendume dėl Visagino atominės elektrinės projekto.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už pareikštą pasitikėjimą ir mūsų kandidatų palaikymą. Mes, socialdemokratai, tai suprantame, kaip labai atsakingą pareigą kuo greičiau ir efektyviau spręsti dešiniųjų valdymo metu susikaupusias problemas.

Mes lankėmės visoje Lietuvoje, susitikome su tūkstančiais rinkėjų. Suprantame jūsų, mieli Lietuvos žmonės, lūkesčius ir viltis, jūsų problemas. Ir todėl nuo pat pirmųjų naujos Vyriausybės žingsnių, darysime viską, kas įmanoma, kad atsigautų šalies ūkis bei ekonomika, kad padidėtų realios žmonių pajamos, kad atsirastų darbo visiems, kad Tėvynėje jaustumės geriau, nei svetur. Mes tikimės, kad emigravusieji sugrįš ir kartu su visais padės atkurti teisingą ir solidarią Lietuvą.

Nuoširdžiai dėkoju už pasitikėjimą. Mums – svarbiausia žmogus, ir tai nėra tik rinkiminis lozungas, tai įrodysime savo darbais. Tikimės Jūsų paramos ir kantrybės.

Lietuvos socialdemokratų partijos vardu

pirmininkas Algirdas Butkevičius


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė