Kandidatas į Kauno rajono tarybą Nr. 2 Paulius Visockas

Kandidatas į Kauno rajono tarybą Nr. 2 Paulius Visockas

 

 

 

 

 

 

 

 

Numeris Kauno rajono socialdemokratų sąraše 2,
savivaldos rinkimuose atstovauja Zapyškiui.

Amžius

43 m.

Pareigos

Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas, Kauno rajono savivaldybės Tarybos narys.

Pomėgiai ir visuomeninė veikla

2015 m. buvo išrinktas Kauno rajono Metų mokytoju. Buvęs Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos kūno kultūros mokytojas – metodininkas, ugniagesys savanoris. Aktyvus seniūnijų ir rajono bendruomenės narys. Svarsčių kilnojimo sporto Kauno rajone bei Lietuvoje treneris, sporto renginių organizatorius, daugkartinis Europos svarsčių kilnojimo sporto čempionas.

Gyvenimo kredo

„Tik sveikas ir visapusiškai aktyvus gyvenimo būdas gali sukurti tinkamą aplinką šeimos ir bendruomenės gerovei.“

Politinis kelias

LSDP Kauno rajono skyriaus nariu tapau 2014 metais. Per savo 20 pedagoginio darbo metus sukaupiau didelę patirtį. Matydamas žmonių problemas, lūkesčius, žinodamas galimus sprendimo būdus, norėjau save realizuoti kartu su bendraminčių bičiulių komanda. Esu LSDP Tarybos, LSDP Kauno rajono skyriaus Tarybos ir Prezidiumo narys. Siekis – kad komandoje gimusios, išgvildentos idėjos virstų realiais darbais.
Dabartinės LSDP programa ir veikla nukreipta į atskirties, socialinės nelygybės, pajamų „žirklių“ naikinimą. Po socialdemokratų partijos vėliava šiuo metu susibūrę žmonės, realiai galintys ir pasiryžę tai daryti. Tuo neabejoju. Todėl ir esu šios komandos dalis.

Blic klausimai Pauliui Visockui

1.Jūsų gyvenimo autoritetas, įkvėpėjas?
Žmonių, kurių žmogiškosios arba profesinės savybės, charkteris, vertybės, poelgiai mane žavi, yra labai daug. Jei pradėčiau vardyti, sąrašas būtų ilgas. Jame atsidurtų ir Winstonas Churchillis, ir Popiežius Pranciškus, ir Nikas Vujičičius, ir daug kitų.
2. Kur ir kodėl norėtumėte nukeliauti?
Norėčiau aplankyti JAV nacionalinius parkus, kadangi patinka gamtos sukurti stebuklai, kaip kad Didysis kanjonas ar Niagaros krioklys.
3. Mėgstamiausia knyga / filmas.
Ramus knygos skaitymas arba laiko leidimas su ausinėmis klausantis muzikos man prabanga. Užimtumas, darbotvarkės diktuojamas tempas toks, kad tam visiškai neturiu laiko. Kadangi esu dar ir trijų dukrų tėtis, negaliu nepaminėti, kad vienas gražiausių kūrinių, aprėpiantis labai daug aspektų, yra lietuvių pasaka „Eglė žalčių karalienė“.
4. Kuo pastaruoju metu labiausiai džiaugiatės?
Sako, kad žmogaus gyvenime yra du svarbūs momentai – gimimas ir mirtis, visa kita mažiau reikšminga. Bet vaiko gimimas – kaskart stebuklas. Arba kiekvienas pirmas kartas: pirmas bučinys, pirma pamoka, pirma sporto pergalė, pirmas žingsnis politikoje. Kasdien džiaugiuosi turėdamas nuostabią šeimą – žmoną Eglę, ir 3 dukras – Karoliną, Kotryną ir Mildą bei anūką Adą. Taip pat džiaugiuosi savo auklėtinių pasiekimais.
5. Sutinkate save 18-metį – ką jam pasakytumėte?
Jaunuoli, tikėk tuo, ką darai ir daryk tai visomis jėgomis. Nueik savo kelią taip, kad atsigręžus būtų kuo džiaugtis.
6. Be ko neįsivaizduojate savo gyvenimo?
Be šeimos.
7. 3 svarbiausi Jūsų charakterio bruožai.
Atsakingumas, atkaklumas, ištikimybė.
8. Mėgstamiausia Kauno rajono vieta.
Kauno rajonas visas nuostabus savo gamta – miškais, upėmis, piliakalniais. Labiausiai laisvalaikiu mėgstu pasivaikščiojimus pušynuose.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė