Kandidatė į Kauno rajono tarybą Nr. 47 Rūta Rudžianskaitė-Kvaraciejienė

47. Rūta Rudžianskaitė-Kvaraciejienė

Numeris Kauno rajono socialdemokratų sąraše 47.
Savivaldos rinkimuose atstovauja Vilkijos apylinkėms.

Amžius             

37 metai.

Pareigos          

KTU asistentė, mokslų daktarė. UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ Kauno regiono šeimos draudimo ekspertė. Padauguvos kaimo bendruomenės centro pirmininkė.

Pomėgiai ir visuomeninė veikla

Renginių organizavimas, projektų rengimas ir įgyvendinimas, socialiniai projektai, knygų skaitymas.
Asociacijos Padauguvos kaimo bendruomenės centras pirmininkė.

Gyvenimo kredo

Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad su tavimi elgtųsi.

Politinis kelias

Mano autoritetas – šviesaus atminimo Algirdas Mykolas Brazauskas. Jo bendravimas su žmonėmis, kompleksiškas problemų sprendimas bei ūkiškumas – buvo svarbūs argumentai, siekiant tapti partijos nare. Svarbiausios vertybės – dėmesys žmogui, socialinis teisingumas, atsakingumas.

Atsakymai į Blic klausimus

1) Jūsų gyvenimo autoritetas, įkvėpėjas?
Gyvenimo autoritetas – šviesaus atminimo močiutė Joana Paulauskienė, pedagoginiame gyvenimo kely – pirmoji mano mokytoja Elvyra Rakauskienė, politiniame gyvenime – šviesaus atminimo Algirdas Mykolas Brazauskas.
2) Kur ir kodėl norėtumėte nukeliauti?
Į Islandiją pasigrožėti šiaurės pašvaiste ir trykštančiais geizeriais.
3) Mėgstamiausia knyga / filmas.
Jack Canfield „Sėkmės principai“.
4) Kuo pastaruoju metu labiausiai džiaugiatės?
Augančiais žingeidžiais ir padykusiais vaikais, šeima ir artimaisiais bei galimybe padėti savo krašto žmogui.
5) Sutinkate save 18-metę – ką jai pasakytumėte? 
Žiūrint iš šiandienos taško, ta 18-metė buvo brandi asmenybė, nebijanti, svajojanti, siekianti užsibrėžtų tikslų ir nebijanti sunkumų. Taip sakau todėl, kad tos 18-metės pirmi trys žingsniai buvo šie: įstoti į aukštąją mokyklą ir studijuoti valstybės finansuojamoje vietoje, dirbti pedagoginį darbą ir padėti tobulėti jaunimui, sukurti šeimą, yra įgyvendinti 100 proc. Sėkmingas įstojimas į KTU Statybos ir architektūros fakulteto statybos inžinieriaus specialybę ir studijų tęsimas magistro bei doktorantūros studijose, tų studijų užbaigimas, suteikė galimybes sukauptas žinias ir patirtį  perduoti studentams, o vėliau ir sukurti savo šeimą. Todėl šiandien tai sutiktai 18-metei padėkočiau už tuos tris drąsius žingsnius, kurie šiandien yra mano gyvenimo pagrindas.
6) Be ko neįsivaizduojate savo gyvenimo?
Visų pirma, be šeimos, nes tai leidžia auginti jaunąją kartą ir tuo pačiu tobulėti pačiam bei kurti Lietuvos ateitį. Antra – be tikslo pagerinti savo krašto gyventojų gyvenimą, nes šio tikslo siekimas moko jaunąją kartą nepamiršti savo šaknų, pagalba ir pagarba kitam – mus moko būti geresniais ir tuo pačiu pasakyti „ačiū“ už jų atliktus darbus.  Ir trečia – be mėgstamo darbo, kai profesionalumas ir sukaupta patirtis padeda spręsti jų problemas.
7) 3 svarbiausi Jūsų charakterio bruožai.
Pagarba kitam, atkaklumas, tikslų įgyvendinimas.
8) Mėgstamiausia Kauno rajono vieta. 
Mano gimtoji Padauguva, todėl kad čia gimiau, užaugau ir susiformavau kaip asmenybė.
9) Kodėl gera gyventi Kauno rajone?
Todėl, kad Kauno rajone dėmesys  skiriamas  ir paslaugos kuriamos ir vaikams, ir jaunimui, ir jaunoms šeimos, ir vyresniems, neišskiriant kažkurios vienos šių grupių. Taip pat todėl, kad patys Kauno rajono žmonės prisideda prie savo gyvenamųjų vietų gyvenimo kokybės gerinimo. Bendrystė tarp Kauno rajono gyventojų ir savivaldybės administracijos padeda įgyvendinti didelius ir ambicingus tikslus ir drąsiai sakyti: „Kauno rajone – gera gyventi!”
10) Palinkėjimas rinkėjams.
Saugokite ir mylėkite save, nes gyvename tik vieną kartą, o kai būsite laimingas Jūs, tokie patys žmonės bus šalia Jūsų.

Nuotraukų galerija


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė