KAUNO RAJONO
SOCIALDEMOKRATŲ
KOMANDA

NR. 1 VALERIJUS MAKŪNAS

Kauno rajono savivaldybės meras, Lietuvos savivaldybių asociacijos valdybos narys, Lietuvos kurortų asociacijos viceprezidentas, Lietuvos sporto universiteto garbės daktaras, edukologijos magistras.

NR. 2 RAMINTA POPOVIENĖ

Savivaldybės mero patarėja, 2012-2016 m., 2016-2020 m. kadencijų LR Seimo narė, edukologijos magistrė.

NR. 3 ŠARŪNAS ŠUKEVIČIUS

Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius, savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro vadovas, ekonomikos bakalauras, verslo administravimo magistras.

NR. 4 IRENA MARCINKEVIČIENĖ

Savivaldybės tarybos narė, ilgametė Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja, matematikos mokytoja, magistrė.

NR. 5 PAULIUS VISOCKAS

Savivaldybės mero pavaduotojas, Savivaldybės tarybos narys, daugkartinis Europos ir Lietuvos svarsčių kilnojimo čempionas. Pedagogas, edukologijos magistras.

NR. 6 RŪTA ČERNIAUSKIENĖ

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, nekilnojamo kultūros paveldo apsaugos ekspertė, edukologijos magistrė.

NR. 7 ANTANAS NESTECKIS

Savivaldybės mero pavaduotojas, Savivaldybės tarybos narys, 1992-1996 m., 2012-2016 m. kadencijų LR Seimo narys, vadybos ir verslo administravimo magistras.

NR. 8 VIOLETA BOREIKIENĖ

Savivaldybės tarybos narė, 2004-2008 m. kadencijos LR Seimo narė, ekonomikos ir vadybos magistrė.

NR. 9 MANTAS RIKTERIS

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, Savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos narys, statybos inžinerijos magistras.

NR. 10 EVELINA VALSKYTĖ

Savivaldybės tarybos narė, Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui, edukologijos, ekonomikos ir vadybos mokslų magistrė.

NR. 11 VYTENIS VITKAUSKAS

Savivaldybės tarybos narys, Komunalinių paslaugų centro Rinkliavos administravimo skyriaus viršininkas, teisės magistras.

NR. 12 LAIMUTĖ RUTKAUSKIENĖ

Savivaldybės tarybos narė, Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Čekiškės bendruomenės centro pirmininkė, matematikos mokytoja, magistrė.

NR. 13 JONAS GURSKAS

Savivaldybės tarybos narys, UAB „Verslas“ statybos direktorius, energetikos inžinerijos magistras.

NR. 14 MONIKA KIAUŠAITĖ

Zapyškio seniūnijos seniūno pavaduotoja, Jaunimo reikalų tarybos narė, viešojo administravimo magistrė.

NR. 15 SAULIUS DAVAINIS

Savivaldybės tarybos narys, LSMU Kauno ligoninės Socialinės veiklos skyriaus vadovas, politikos mokslų ir socialinių mokslų magistras.

NR. 16 EGLĖ RUTKAUSKIENĖ

Savivaldybės tarybos narė, Kauno rajono sporto mokyklos, Prezidento V. Adamkaus gimnazijos mokytoja, vadybos ir verslo administravimo magistrė.

NR. 17 JONAS MYKOLAITIS

Savivaldybės tarybos narys, Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos, Kauno rajono sporto mokyklos mokytojas metodininkas, fizinio lavinimo dėstytojas, treneris, magistras.

NR. 18 ŽIVILĖ JURGAITIENĖ

Ramučių kultūros centro direktorė, viešojo administravimo magistrantė, lietuvių filologijos bakalaurė.

NR. 19 ŠARŪNAS PIKELIS

Batniavos seniūnas, Kauno rajono priešgaisrinės saugos tarnybos ugniagesys savanoris, kūno kultūros mokytojas, bakalauras.

NR. 20 GENOVAITĖ LINKUVIENĖ

Eigirgalos lopšelio-darželio ūkvedė, Voškonių bendruomenės pirmininkė, Voškonių kaimo seniūnaitijos seniūnaitė.

NR. 21 LAURYNAS DILYS

Visuomenės sveikatos biuro direktorius, Lietuvos sporto universiteto doktorantas, visuomenės sveikatos magistras.

NR. 22 JOLANTA BAČĖNIENĖ

Viešosios bibliotekos Vilkijos padalinio vyr. bibliotekininkė, sambūrio „Gerumo ąžuolas“ narė, švietimo ir ugdymo bakalaurė.

NR. 23 ALGIRDAS ŽANDARAS

Savivaldybės tarybos narys, Kauno rajono priešgaisrinės saugos tarnybos direktoriaus pavaduotojas, kraštotvarkos inžinierius.

NR. 24 LAIMA KALĖDAITĖ

Kauno rajono savivaldybės tarybos narė, Samylų kultūros centro režisierė, dramos režisūros magistrė.

NR. 25 ALGIRDAS NAVICKAS

Savivaldybės tarybos narys, Raudondvario gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui, mokytojas, humanitarinių mokslų magistras.

NR. 26 AUŠRA PAULAUSKIENĖ

Aušros Paulauskienės įmonės savininkė, Vilkijos gimnazijos tarybos pirmininkė, rusų kalbos ir literatūros dėstytoja, magistrė.

NR. 27 AUDRIUS BANIONIS

Audriaus Banionio ūkio savininkas, veterinarijos gydytojas, magistras. Bendruomenės švenčių ir renginių rėmėjas, labdarys.

NR. 28 RŪTA RUDŽIANSKAITĖ-KVARACIEJIENĖ

UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ draudimo ekspertė, Padauguvos kaimo bendruomenės centro pirmininkė, statybos inžinerijos mokslų daktarė.

NR. 29 EDVINAS KRIŪNAS

Lietuvos kurčiųjų sporto komiteto prezidentas. Nacionalinės sporto tarybos narys. Verslo ir sporto vadybos magistras. Pasaulio ir Europos krepšinio čempionatų nugalėtojas, kurčiųjų vasaros žaidynių (olimpiados) čempionas.

NR. 30 RITA URNIKIENĖ

Sporto mokyklos mokytoja ekspertė, sporto klubo „HC Garliava“ pirmininkė, trenerė, sporto magistrė.

NR. 31 ALBINAS PUGEVIČIUS

VDU Švietimo vadybos ir politikos katedros lektorius, VDU Ugnės Karvelis gimnazijos mokytojas, inžinierius, pedagogas, magistras.

NR. 32 LAIMA PILIPAVIČIENĖ

UAB „Medialogas“ direktorė, Užliedžių bendruomenės centro pirmininko pavaduotoja, žurnalistikos magistrė.

NR. 33 VLADAS KURUTIS

Lietuvos agronomų sąjungos Kauno regiono koordinatorius, Kauno regiono graikų-romėnų imtynių klubo „Lokiai” viceprezidentas, agronomijos mokslų magistras.

NR. 34 RASA ŽIČKUVIENĖ

Visuomenės sveikatos biuro Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja, Liučiūnų krašto bendruomenės centro narė, visuomenės sveikatos bakalaurė.

NR. 35 DONATAS POCIUS

UAB „Gera erdvė“ direktorius, Varluvos kaimo seniūnaitis, pastatų restauratorius.

NR. 36 LINA ČEKANAUSKIENĖ

Turizmo vadybininkė-gidė, Raudondvario kultūros centro folkloro ansamblio „Piliarožė“ narė, vadybos magistrė.

NR. 37 MARTYNAS SUSLAVIČIUS

MB „Plastmeka“ pardavimų vadovas, Ežerėlio bendruomenės centro narys, vadybos ir verslo administravimo bakalauras.

NR. 38 RASA KAZAKEVIČIENĖ

Savivaldybės tarybos narė, Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ pradinių klasių, Kauno rajono meno mokyklos mokytoja, pradinio mokymo pedagogikos ir muzikos magistrė.

NR. 39 VIDAS MIKALAUSKAS

Ilgametis Babtų gimnazijos direktorius, Vaišvydavos mokyklos mokytojas, švietimo vadybos magistras.

NR. 40 DOVILĖ MIKUCKIENĖ

Kačerginės mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui, edukologijos magistrė.

NR. 41 ODETA BURNEIKIENĖ

Kulautuvos pagrindinės mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui, kūno kultūros mokytoja ekspertė, kūno kultūros dėstytoja, bakalaurė.

NR. 42 GEDIMINAS PUPINIS

Babtų seniūnijos seniūnas, Kauno technikos kolegijos docentas, technikos mokslų daktaras.

NR. 43 EGLUTĖ KUZMICKIENĖ

Samylų kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė, režisūros magistrė, Girionių-Liepų seniūnaitijos seniūnaitė.

NR. 44 ALGIRDAS ŠIUŠAS

Vandžiogalos gimnazijos direktorius, Vandžiogalos bendruomenės narys, istorijos-pedagogikos magistras.

NR. 45 AURELIJA SEDEREVIČIENĖ

UAB „Arnera“ buhalterė, Alšėnų seniūnijos Narsiečių seniūnaitijos seniūnaitė, maisto pramonės technologė.

NR. 46 VAIDAS BAKAS

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Aptarnavimo skyriaus transporto poskyrio vyr. specialistas, inžinerijos magistras.

NR. 47 DALĖ ŽĖKIENĖ

Rokų seniūnijos seniūnė, agronomė, magistrė.

NR. 48 SAULIUS SALIKLIS

Komunalinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotojas, Gėlių seniūnaitijos seniūnaitis, autokelių tiesimo ir statybos bakalauras.

NR. 49 RŪTA BUTKUVIENĖ

Domeikavos seniūnijos vyr. specialistė, Domeikavos kaimo bendruomenės centro pirmininkė, viešojo administravimo magistrė.

NR. 50 IRMANTAS ŠUMSKAS

Užliedžių seniūnijos seniūnas, sporto klubo „Babtai“ vadovas, sporto bakalauras.

NR. 51 JONAS LUŽAITIS

UAB ESEL direktorius, seniūnaičių sueigos pirmininkas, informacinių sistemų analizės bakalauras.

NR. 52 INGRIDA VALUCKIENĖ

SBĮ Kauno r. Socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja, Vilkijos neįgaliųjų sąjungos „Viltis“ narė, socialinio darbo magistrė.

NR. 53 SNIEGUOLĖ ČIUBELIENĖ

Lapių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė, Trečiojo amžiaus universiteto prorektorė, socialinių mokslų (edukologijos) bakalaurė.

NR. 54 SONATA GASIŪNIENĖ

Egidijaus Gasiūno įmonės administratorė, Babtų bendruomenės centro tarybos narė, vadybos ir verslo administravimo bakalaurė.

NR. 55 GINTARĖ MISEVIČIENĖ

Vilkijos pirminės sveikatos priežiūros centro vyr. finansininkė, Garliavos bendruomenės narė, ekonomikos magistrė.

NR. 56 JURGITA KLEIZIENĖ

Linksmakalnio mokyklos-darželio dietistė, ūkinės dalies vedėja, virėja.

NR. 57 DIANA VAIČIŪNIENĖ

Babtų gimnazijos socialinė pedagogė, Panevėžiuko kaimo bendruomenės tarybos narė,
edukologijos magistrė.

NR. 58 BIRUTĖ KRIKŠČIUKIENĖ

Emocinės aromaterapijos specialistė, lektorė, tarptautinio verslo administravimo magistrė.

NR. 59 RASA JANINA JURONIENĖ

Garliavos lopšelio-darželio „Obelėlė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo bakalaurė.

NR. 60 MARGARITA VENSLOVIENĖ

Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja, vadybos magistrė.

NR. 61 LAURA KIMANTIENĖ

Mastaičių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė, Lietuvos aerobikos federacijos prezidentė, edukologijos magistrė.

NR. 62 SNIEGUOLĖ NAVICKIENĖ

VŠĮ Raudondvario dvaras direktorė, Lietuvos pilių ir dvarų asociacijos narė, humanitarinių mokslų magistrė.