Akademijoje „-“ dviguba šventė

Mokiniams prasidėjo dar vieni pažinimo ir tobulėjimo metai. Akademijos Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazijos mokytojams ir mokiniams ši šventė dviguba – švenčiant Rugsėjo 1-ąją buvo oficialiai įkasta kapsulė ateities kartoms, simbolizuojanti didelių permainų pradžią. Šiandien oficialiai prasideda gimnazijos pastato rekonstravimo ir priestato statybos darbai.

„VDU Ugnės Karvelis gimnazija – viena didžiausių bendrojo ugdymo mokyklų Kauno rajono savivaldybėje. Joje kasmet didėja mokinių skaičius. Per paskutiniuosius trejus metus gimnaziją kiekvienais metais papildo vidutiniškai 80 mokinių. Turime užtikrinti, kad mūsų vaikai čia turėtų galimybę ne tik gauti kokybiškas ugdymo paslaugas, bet ir turėtų gražias, sutvarkytas, patogias erdves. Tai – vienas didžiausių šių metų švietimo projektų, kuriam numatyta per 9 mln. eurų”, – džiaugėsi Valerijus Makūnas.

Pasveikinti gimnazijos ir visos Akademijos bendruomenės atvykęs Vytauto Didžiojo universiteto rektorius prof. Juozas Augutis linkėjo sėkmingų mokslo metų: „Tikiu, kad ir šiais mokslo metais gimnazijos mokiniai džiugins puikiais mokymosi rezultatais“.

Pirmajame plėtros etape iškils 4 aukštų priestatas su 16 mokomųjų kabinetų. Tai papildomai leis priimti 360 mokinių. Bus įrengti lietuvių kalbos, matematikos, informacinių technologijų, istorijos, geografijos, biologijos, fizikos kabinetai. Rekonstrukcijos metu planuojama sutvarkyti paradinės pusės kiemą ir gimnazijos parką, įrengiant pėsčiųjų takelius ir lauko užimtumo zonas. Rekonstruotame parke naujai įrengtose užimtumo zonose šiltuoju metų laiku vyks netradicinės mokomosios veiklos, pamokos.

Darbų rangovas – UAB „Infes“. Priestatą planuojama atidaryti 2024 m. rugsėjo mėn.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė