Iš baseino „-“ tiesiai į barą

Trečiadienį Mastaičių baseine atidaryta kavinė-baras. Alkoholio čia nerasite, tačiau šviežiai išspaustų sulčių, kokteilių, salotų, desertų, užkandžių ir kitokio sveikatai palankaus maisto – į valias.

„Po rekonstrukcijos baseinas labai pasikeitė, tapo šiuolaikiškas, bet jame labai trūko maitinimo įstaigos, todėl šis baras yra tarsi vyšnia ant torto“, – kalbėjo idėjos sumanytojas, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas. Tai, kad po plaukimo treniruočių reikia atsigaivinti ir pasistiprinti pritarė ir vicemerė Raminta Popovienė.

Į kavinės atidarymą taip pat atvyko Mastaičių baseino kaimynystėje įsikūrusių įstaigų vadovai, Alšėnų, Garliavos ir Garliavos apylinkių seniūnai. Skambant smuikininkės Paulinos Daukšytės-Šereckienės atliekamiems kūriniams, UAB „KasPaula“ direktorė Dalia Šlepavičienė pakvietė svečius degustuoti patiekalų.

„KasPaula“ savo veiklą pradėjo daugiau nei prieš du dešimtmečius, o pastaraisiais metais maitino Mastaičių pradinės mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenę. Paskanauti jos patiekalų užsuka ir Lietuvos policijos mokyklos kursantai, sportininkai.

D. Šlepavičienė patikino, kad Mastaičių baseino bare bus laikomasi tų pačių prioritetų – maitinti klientus sveikai ir skaniai. Kavinė-baras dirbs nuo 10 iki 20 val.


Dar niekas nepaliko komentarų.

Komentuoti

Žinutė